O NÁS

Jsme marketéři a obchodníci, kteří se profesionálně zabývají výlohami a prodejnami. Pořádáme intenzivní kurzy péče o výlohu, workshopy přímo v prodejnách klientů, radíme i na dálku, tvoříme manuály na míru, podle kterých dokážete vy i vaši prodavači pečovat o blaho své výlohy a prodejny i BEZ NÁS

 

Našim cílem je pomoci vám zvyšovat prodej a zlepšovat vnímání obchodu a značky, aby se k vám zákazníci, nadšení vašimi službami, rádi a často vraceli. 

Učíme také marketéry firem a agentur zvyšovat konkurenceschopnost přímo v místě prodeje. Připravujeme kurzy pro aranžéry a designéry, kteří se chtějí práci s výlohami profesně věnovat.

TÝM

Romana Voříšková (Sudová)

Kurzy, Workshopy

Zakladatelka Ve výloze.cz. Absolventka Univerzity Palackého v Olomouci, spolu s Tomášem Čuprem a Petrem Bartošem založila Slevomat. Ve výloze se zaměřuje na vizi, zaměření kurzů a individuální řešení klientům na míru.

SPOJTE SE S NÁMI

Marcela Holečková

Kurzy, Workshopy

Konzultantka strategického marketingu pro obchod. Absolventka oboru Marketingové komunikace na Universitě Tomáše Bati ve Zlíně, také uměleckoprůmyslové školy, obor Propagační výtvarnictví - výstavnictví. Má dlouholetou manažerskou zkušenost v marketingovém oddělení nadnárodního retailového řetězce. Zabývá se funkční kombinací kreativity a efektivního marketingu, také historií reklamy. Umí přesvědčit zákazníka, že pro něj marketing představuje zábavný a kreativní způsob podpory byznysu.

Nikola Hurychová

Design

Designérka, konceptualistka. Absolventka oboru Reklamní tvorba, art directorka a zakladatelka agentury RichKids. Držitelka ocenění McCann Erickson EMEA Academy London, Young Cannes Lions (3. místo), Zlatá Pecka (1. místo), Riga Golden Hammer (shortlist). Zabývá se mimo jiné politickou reklamou, je autorkou loga hnutí Ano Andreje Babiše, spolupracuje také s módními návrháři. Ráda připravuje neotřelá řešení pro zvlášť náročné klienty.

VEVÝLOZE.CZ

 výlohy a prodejny.

Tel: 724-062-061

email: info@vevyloze.cz

Kurzy probíhají v Praze. Workshopy a poradenství po dohodě celá ČR.

Přihlašujete se na kurz? Zajímáte se o naše služby?
Napište nám